inviPay wyłącznym dostawcą mikrofaktoringu w:

Dlaczego stworzyliśmy inviPay

Dołącz do inviPay i rozwijaj
swój biznes szybciej.

Płynność finansowa to więcej niż tylko regulowanie zobowiązań na czas. Płynność jest ważniejsza od zysku – to główna idea, która przyświecała nam przy tworzeniu naszej Firmy.

Płynność finansowa umożliwia rozwój Twojej firmie. Utrzymywanie jej na odpowiednim poziomie pozwala na szybszy rozwój. Naszą misją jest dbanie o rozwój naszych Klientów, na naszej platformie zarejestrowało się już 4 tysiące firm którym pomogliśmy sfinansować prawie 80 tys. faktur na wartość przekraczająca ponad 250 mln PLN. inviPay.com – zero obowiązków same możliwości. Ty decydujesz kiedy wypłacasz faktury i ile zapłacisz za nie prowizji.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy darmowy przewodnik po mikrofaktoringu

 

80 000

Rozliczonych transakcji

173 000 000 PLN

Wypłaconych środków

4 000

Zadowolonych klientów

250 000 000 PLN

W fakturach przyjętych do rozliczenia

Ludzie

Poznaj nasz zespół

Jakub Więcław
Prezes Zarządu inviPay.com

Jakub Więcław, Prezes Zarządu inviPay.com

Od początku kariery zawodowej związany z bankowością i sektorem finansowym. Od 2006 roku zajmował stanowiska bezpośrednio związane z faktoringiem oraz obsługą klienta firmowego. Posiada bogate doświadczenia zarówno po stronie sprzedaży, jak i ryzyka kredytowego oraz tworzenia produktów. W ostatnich latach specjalizował się w obsłudze takich produktów jak faktoring, gwarancje, akredytywy, kredyty strukturyzowane. Pracował kolejno w Pekao Faktoring Sp. z o.o., Polbank EFG, BZ WBK S.A. i BZ WBK Faktor Sp. z .o.o., BGŻ S.A. Przez ostatnie 7 lat związany był z Alior Bankiem S.A., gdzie pełnił funkcję Dyrektora ds. Finansowania Handlu.
Jest absolwentem Wydziału Prawa w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego.

Kinga Nowakowska
COO, Członek Zarządu inviPay.com

Kinga Nowakowska, COO Członek Zarządu inviPay.com

Na co dzień zarządza funduszem Private Equity Real Estate Capital Park S.A, posiadającym w portfelu ponad 70 aktywów. Wcześniej była szefową Spółki Marketingu Bezpośredniego sprzedanej później do światowej Agencji EURO RSCG (dziś Havas) oraz Grupy Communication One, ówczesnym liderem outsourcingowej obsługi klienta. Jest także współzałożycielką Black Swan Fund, opartego na koncepcie “kobiety wspierają kobiety”, gdzie inwestorki współfinansują firmy prowadzone przez kobiety.

Jan Motz
Przewodniczący Rady Nadzorczej

Jan Motz, Przewodniczący Rady Nadzorczej inviPay.com

CEO w Private Equity Real Estate Capital Park S.A. W trakcie 11-letniej działalności funduszu przeprowadził ponad 100 transakcji. Inwestuje w Polsce od 1997 r, wykorzystując doświadczenie wcześniej zdobyte za granicą. Największe inwestycje to Spółka Marketingu Bezpośredniego i Grupa Communication One z sukcesem sprzedana w 2007 roku spółce notowanej na GPW. Lata doświadczeń w różnych branżach pozwoliły mu na zdobycie uznania szerokiego grona inwestorów.

Nasi Płatnicy

Pracujemy dla Was